Adıyaman Tütünü – Çelikhan Tütünü Satışı Ana Bayi

Adıyaman Tütünü

Adıyaman Tütünü

Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünüÇelikhan Tütünü Siparişi Nasıl Verilir ? Atalay Tütüncülük olarak müşterilerimize en kaliteli ve her içime uygun tütünler gönderiyoruz . 30 yıl’a aşkın zamandır tüm ülkede toptan tütün satıyoruz ve ayrıca perakende ve bayilik sistemiylede hem bireysel kullanıcılara hemde dükkanlara tütün gönderiyoruz

 www.celikhantutuncunuz.com Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütününü kapınıza kadar güvenle ulaştıran profesyonel bir e-ticaret sitesidir . Bütün ürünlerimiz faturalıdır . 
Peki  tütün siparişini nasıl verebilirim ;

Perakende Adıyaman Tütünü Fiyatları
  • Adıyaman Tütünü Normal: 100 TL
  • Adıyaman Tütünü Lüxs : 120 TL
  • Adıyaman Tütünü Ultra Lüxs : 150 TL
  • Çelikhan Tütünü Ultra Lüxs : 160 TL
  • Çelikhan Tütünü Algan : 190 TL
  • Çelikhan Tütünü Özel Dağ : 200 TL
1.      Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü  Sipariş Yöntemi :www.celikhantutuncunuz.com e-tütün sitemize üye olaram müşterimiz olursunuz bunun avantajı hem size kampanya ve fiyatlardan haberdar etmek hemde tütün siparişiniz kolaylıkla tamamlayıp sipariş takibiniz için önerdiğimiz yöntemdir .Sitemize üye olduktan sonra içiminize göre tüm ürünler sıralanmış ürünleri seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz .Tütün siparişinizi verdikten sonra bize direk bildirim gelmekte ve en kısa sürede müşteri temsilcimiz size ulaşarak sizinle teyitleşmektedir . Sormak istediğinizHer türlü soruyu müşteri temsilcimize sorabilir detaylı bilgi alabilirsiniz . Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz .  
 

2.      Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü  Sipariş Yöntemi :www.celikhantutuncunuz.com e-tütün sitemize girerek üye olmadan direk alışverişe başlamak . Seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyip misafir girişi yapabilirsiniz . Sitemize kişisel bilgi ve adresinizi yazarak siparişinizi verebilirsiniz .Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz . 3.      Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü  Sipariş Yöntemi : www.celikhantutuncunuz.com e-tütün sitemize girerek ürünleri incelemek. Seçtiğiniz tütünleri eğer üye olmadan ve misafir girişi yapmadan sipariş vermek istiyorsanız Müşteri Hizmetleri   0544 295 0202 – 0544 296 0202 numaramızı arayarak tütün siparişinizi verebilirsiniz . Herşey bukadar basit ve kolay .

%100 Doğal Adıyaman Tütünü & Çelikhan Tütünü

 

Leave a Reply

Tasarım 2020 @ www.esnafmedya.com